LaFe MFS-002, 350 W, Infračervené, Vibrace, Dvoustěnná nádržka na vodu, Fialová-bílá, Elektrický masážní přístroj na nohy
Parametry
| Typ produktu | Masážní přístroj na nohy |
| Výkon | 350 W |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Funkce | Vibrační masáž, Bublinková masáž, Funkce ohřevu vody, IR masáž |
| Speciální vlastnosti | Dvoustěnná nádržka na vodu, 3 vyměnitelné masážní trysky |
| Bezpečnostní prvky | Protiskluzové podložky |
| Napájení | 220-240 V / 50 Hz |
| Vestavěný displej | Ne |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | |
| Výška | 39 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Délka / Hloubka | 20 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2 kg |
Popis
Dlouhý den na vysokých podpatcích? Nebo možná pár hodin nakupování a čekání ve frontě? Vaše nohy to nemají lehké. Dopřejte si s nimi skutečné relaxační lázně s masážním přístrojem na nohy Lafe. Jedná se o multifunkční zařízení s několika masážními režimy.Nic neulevuje od bolavých nohou tak jako namáčení v teplé vodě.
- Vibrační masáž
- Výkon 350 W
- Bublinková masáž
- Funkce ohřevu vody
- IR masáž
- Masážní válečky
- 3 vyměnitelné masážní nástavce
- Dvoustěnná nádržka na vodu
- Pohodlná rukojeť pro přenášení zařízení.
- Protiskluzové polštářky
Bublinková masáž
Dopřejte svým nohám skutečnou vířivku! Bublinková masáž je mimořádně příjemná, uklidňující a relaxační. Jemně a neinvazivně uvolňuje a osvěžuje nohy a zlepšuje krevní oběh.
IR masáž
Moderní forma relaxace, která účinně uvolňuje křečovité svaly a svaly nohou; Zlepšuje také prokrvení končetin a urychluje regeneraci buněk, což omlazuje pokožku.
Vibromasáž
Stimuluje chodidla a ulevuje jim. Pokud jste měli náročný den nebo jste si namohli svaly, masírujte si chodidla příjemnou vibrační masáží. Tento typ masáže snižuje citlivost receptorů bolesti a zlepšuje krevní oběh. Vibromasáž je skvělým pomocníkem při odstraňování otoků.
Vyměnitelné koncovky a masážní válečky
Pro zlepšení účinnosti všech typů masáží obsahuje sada pevný masážní váleček a 3 vyměnitelné koncovky různých tvarů, které lze použít nejen k masáži, ale i k péči o nohy.
Bezpečnost a pohodlí při používání
Masážní přístroj Lafe s výkonem 350 W umožňuje rychlé ohřátí vody pro ještě větší uvolnění unavených nohou. Protiskluzové nožky z pevné gumy zajišťují stabilitu přístroje i na kluzkých podlahách. Hydromasážní přístroj je vyroben z vysoce kvalitních a odolných komponentů, nádržka na vodu je dvoustěnná, aby se delší dobu udržovala optimální teplota vody. Pohodlná skládací rukojeť usnadňuje přemisťování přístroje a nalévání a vylévání vody.