LaFe Rapida, 1800 W, Digitální motor, 3 nastavení teploty, ionizace, studený proud vzduchu, šedá, fén
Parametry
| Teplotní úroveň | 3 úrovně |
| Výkon | 1800 W |
| Funkce studeného vzduchu | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Šedá |
| Funkce | Ionizační funkce, Koncentrátor, Tichý provoz, Digitální motor |
| Skládací | Ne |
| Vestavěný displej | ne |
| Typ ovládání | Vypínač, Tlačítkové, |
| Rychlost | 110 000 ot./min |
| Napájení | 220–240 V / 50 Hz |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Obsah balení | 1 x Fén, 1 x Koncentrátor |
| Výška | 33 cm |
| Šířka | 16 cm |
| Délka / Hloubka | 7 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 900 g |
Popis
**Fén na vlasy Lafe Rapida** je pokročilé zařízení, které kombinuje nejnovější technologie a vysoký uživatelský komfort. Díky výkonnému bezkartáčovému motoru BLDC a inovativním funkcím poskytuje rychlé a efektivní vysoušení a úpravu vlasů.
- Bezkartáčový motor BLDC (digitální)
- Otáčky - 110 000 ot./min
- Ionizace
- 3 nastavení teploty
- Výkon 1800 W
- Funkce studeného vzduchu
Bezkartáčový motor BLDC
Špičkový bezkartáčový motor BLDC má dlouhou životnost a tichý provoz a zároveň poskytuje výjimečný výkon.
Otáčky - 110 000 ot./min
Extrémně vysoká rychlost umožňuje rychlé a efektivní vysoušení vlasů, ideální pro ty, kteří si cení času.
Ionizace
Ionizační technologie zabraňuje statickému náboji a zanechává vlasy hladké, lesklé a snadno upravitelné.
3 nastavení teploty
Tři různá nastavení teploty vám umožňují přizpůsobit vysoušení vašemu typu vlasů a chrání je před poškozením a vysušením.
1800 W výkon
Vysoký výkon fénu zajišťuje rychlé vysoušení a styling, ideální pro každodenní použití.
Funkce studeného proudu
Funkce studeného proudu umožňuje zafixovat účes po stylingu pro dlouhotrvající a profesionální výsledek.
Fén na vlasy Lafe Rapida je ideální volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout dokonalých výsledků stylingu v krátkém čase. Díky pokročilým technologiím a vysokému výkonu budou vaše vlasy vždy zdravé a krásné.