Leitz iLAM Home A4, Teplá, 75–125 mikronů, 300 mm/min, Bílá, Laminátor
Parametry
| Technologie laminování | Horká laminace |
| Rychlost laminace | 30cm/min |
| Max. šířka listu | 240 mm |
| Formát laminování | A4 |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Bílý |
| Doba zahřívání | 3 minuty |
| Topný systém | 2 vyhřívané válce |
| Provozní režim | 2 válce, bez média, s regulací teploty |
| Tloušťka fólie | 125 mikronů |
| Spotřeba energie | 260 W |
| Mechanismus uvolnění | Ruční uvolnění válce |
| Doba laminace | 61 sekund (A4 75 mikronů) |
| Vhodné pro fotografie | Ano |
| Obsah balení | 1 x laminátor Leitz iLAM Home A4, 1 x startovací balíček s laminovací fólií |
| Rozměry (s přihrádkou) | 349 x 100 x 87 mm |
| Hmotnost | 1,18 kg |
Popis
Lehký a kompaktní laminátor Leitz iLAM Home A4 vytváří stylové domácí prostředí. Tento laminátor má snadno ovladatelná tlačítka a je připraven k použití za pouhé 3 minuty. Lze jej použít s laminovacími fóliemi o tloušťce až 125 mikronů pro ochranu vašich dokumentů. Je vhodný pro laminování dokumentů a materiálů od velikosti vizitek až po A4. Dodává se se startovacím balením 5 laminovacích fólií UDT A4 (2 x 80 mikronů).
Vlastnosti
- Laminuje od velikosti průkazu do velikosti A4
- Rychlé zahřátí, připraveno k použití za pouhé 3 minuty.
- Pro laminování fólií o tloušťce 2x75 až 2x125 mikronů
- Bezproblémová laminace v jednom kroku s přepínačem pro snadné ovládání
- Laminuje až 10x více dokumentů za 10 minut
- 1 list A4 s fólií o tloušťce 2x75 mikronů cca Laminuje za 60 sekund
- Tlačítko pro uvolnění válečku umožňuje ruční vyjmutí zaseknutých nebo zaseknutých laminovacích fólií
- LED kontrolka indikuje zapnutí (červená) a připravenost k laminování (modrá)
- Startovací balení 5 laminovacích fólií Leitz UDT formátu A4 (2 x 80 mikronů)
- Pro nejlepší výsledky používejte s laminovacími fóliemi Leitz UDT
- K dispozici v bílé a šedé barvě.
- 2letá záruka
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.