Leitz IQ Slim Home Office, 23 litrů, řezačka na konfety, P-4, 1,8 m/min, bílá, skartovačka papíru
Parametry
| Kapacita podavače | 10list/skartovat |
| Kapacita koše | 23 l |
| Typ řezu | Konfety |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Vlastnosti | Snadné vyprazdňování, Tichý provoz, LED indikátor |
| Speciální vlastnosti | Ovládání dotykovými tlačítky, Technologie proti zasekávání |
| Skartovaný materiál | Papír, Sešívačka, Kancelářská sponka |
| Spotřeba energie | 280 W |
| Řezací kapacita (80 g/m²) | 10 listů |
| Řezací kapacita (70 g/m²) | 11 listů |
| Šířka podávacího otvoru | 220 mm |
| Provozní doba | 6 minut |
| Provozní doba/Doba odpočinku | 60 minut |
| Úroveň zabezpečení | P-4 |
| Velikost řezaného kusu | 4x28 mm |
| Obsah balení | 1 x Skartovač dokumentů Leitz IQ pro domácí kancelář |
| Rozměry | 255 x 375 x 370 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
Popis
Stylová a štíhlá skartovačka pro domácí použití. Díky kompaktním a prostorově úsporným rozměrům ji lze umístit kamkoli. Vneste styl do své domácí kanceláře s touto tichou a odolnou skartovačkou! Do velkého 23litrového odpadkového koše dokáže skartovat 10 listů A4 pomocí snadno použitelných dotykových tlačítek. Úroveň zabezpečení P4 pro ochranu dat a dětský zámek – pro bezpečné používání.
Vlastnosti
- Tichý provoz – pro tichou práci (při pravidelném používání mazací fólie Leitz)
- Skartuje až 10 listů A4 najednou – ideální pro občasné použití v domácích kancelářích
- Technologie bez zasekávání pro bezproblémové skartování dokumentů – automatické zastavení a vysunutí papíru, pokud je vloženo příliš mnoho papíru
- Doba nepřetržitého provozu: 6 minut – ideální pro občasné použití; LED kontrolka indikuje, kdy je potřeba skartovačku ochladit
- Průměrná rychlost skartování: 1,8 m/min
- Dotykové ovládání – snadné použití
- Štíhlý design, malá zastavěná plocha s snadno vyprazdňovatelným 23litrovým košem na papír – skartuje 225 listů
- Záruka 2+1 rok – zaregistrujte se a získejte 1 rok navíc
- Vhodný také pro skartování svorek a kancelářských sponek
Komentář
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.