Mesko MS 6022, 850 W, 1000/1500 g, 15 programů, Časovač, Multifunkční, Černá, Pekárna chleba
Parametry
| Počet programů | 15 |
| Kapacita pečení chleba | 1500 g |
| Výkon | 850 W |
| Vestavěný displej | Ano |
| Časovač | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Černý |
| Ochranné prvky | Ochrana proti přehřátí, Protiskluzová podrážka |
| Speciální vlastnosti | Nepřilnavý povrch, Regulace úrovně pečení |
| Kapacita | 1000 / 1500 g |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Digitální |
| Napájení | 220-240V~ 50Hz |
| Použitý materiál | Plast, Kov |
| Obsah balení | 1 x pekárna chleba, Uživatelská příručka |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 5,51 kg |
Popis
Pekárna chleba Mesko MS 6022 – Čerstvý domácí chléb stisknutím tlačítka
Užijte si každý den vůni čerstvě upečeného chleba s pekárnou chleba Mesko MS 6022! Příkon 850 W zajišťuje rychlé a rovnoměrné pečení, takže chléb bude zvenku křupavý a uvnitř měkký a vzdušný. Moderní černý design dodá vaší kuchyni elegantní vzhled a jeho kompaktní velikost se pohodlně vejde i do malých prostor.
15 automatických programů pro rozmanité pečení
Pekárna má 15 přednastavených programů, s nimiž můžete péct nejen klasický bílý a celozrnný chléb, ale i sladké pečivo, dorty nebo dokonce bezlepkové varianty. Volitelná velikost chleba 1000 g a 1500 g je ideální pro malé i velké rodiny. Intuitivní ovládací panel a přehledný displej usnadňují a zpříjemňují používání.
Funkce časovače a maximální pohodlí
Díky funkci časovače si můžete předem nastavit začátek pečení, takže můžete začít den s čerstvým chlebem ráno nebo na vás doma po práci čekat teplý bochník. Multifunkční design umožňuje všestranné použití a nepřilnavá zapékací mísa usnadňuje čištění. Mesko MS 6022 je perfektní volbou pro každého, kdo hledá chuť a kvalitu domácího pečiva v praktickém a moderním řešení.