Mesko MS 3050, 2500 W, 28 x 23 cm, Nepřilnavý povrch, Černo-stříbrný, Kontaktní gril
Parametry
| Počet zásobníků | 1 db |
| Výkon | 2500 W |
| Termostat | Ano |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Černo-stříbrná |
| Funkce | Regulace teploty, Vyjímatelná odkapávací miska |
| Ochranné prvky | Protiskluzová základna, Tepelně izolovaná rukojeť, Kontrolka |
| Příprava sendvičů | Ano |
| Počet sendvičů | 2 ks |
| Počet misek na sendviče | 1 ks |
| Grilování | Ano |
| Použitý materiál | Plast, Kov |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 2,94 kg |
Popis
Mesko MS 3050 Kontakt Grill – Výkonný výkon, perfektní grilování
Kontaktní gril Mesko MS 3050 s výkonem 2500 W zajišťuje rychlý a rovnoměrný přenos tepla, takže si můžete připravit své oblíbené grilované pokrmy během chvilky. Ať už se jedná o šťavnaté maso, křupavé panini nebo grilovanou zeleninu, vysoký výkon zařízení zaručuje optimální výsledky grilování. Pečící plocha o rozměrech 28 x 23 cm nabízí dostatek prostoru pro přípravu několika porcí najednou.
Nepřilnavý povrch a praktický design
Grilovací desky mají nepřilnavý povrch, který zabraňuje přilepení jídla, takže si můžete připravovat zdravější pokrmy s menším množstvím tuku. Snadno čistitelný povrch usnadňuje čištění po použití. Černo-stříbrná barevná kombinace dodává zařízení moderní a elegantní vzhled, který vypadá stylově v každé kuchyni.
Všestranný a praktický pro každodenní použití
Kontaktní gril umožňuje grilování surovin na horní a spodní desce současně, což vám šetří čas a energii. Je ideální volbou pro rychlé snídaně, vydatné obědy nebo lehké večeře. Mesko MS 3050 je spolehlivým společníkem v každodenním životě, pokud je pro vás důležitá rychlost, efektivita a lahodná chuť grilovaného jídla.