Mesko MS 7058, 2v1, 400 W, Cyklonový filtrační systém, Bílá, S kabelem, Vysavač
Parametry
| Typ vysavače | Stojací a ruční vysavač |
| Skladování prášku | Bezsáčkové |
| Výkon | 400 W |
| Napájení | Napájení ze sítě |
| barva_produktu | Bílý |
| Funkce | Cyklonový filtrační systém |
| Objem sáčku na prach | 0,5 litru |
| Hladina hluku | 80 dB |
| Sací výkon | 14 kPa |
| Napájení | 220-240V~ 50-60Hz |
| Provozní dosah | 8,35 m |
| Délka kabelu | 7 m |
| Obsah balení | 1x Vysavač, 3x Hlavice vysavače |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1,65 kg |
Popis
Efektivní a všestranný úklid – Mesko MS 7058
Vysavač Mesko MS 7058 2v1 je ideální volbou pro každou domácnost, která chce rychlý a efektivní úklid. Kromě moderního bílého designu, kompaktní rozměry a snadná manipulace zajišťují, že úklid již není únavným úkolem. Cyklónový filtrační systém přístroje efektivně shromažďuje prach a nečistoty v nádobě na prach, takže vzduch proudí čistě zpět do místnosti.
Výkonný výkon na všech površích
Motor o výkonu 400 W a maximální sací výkon 14 000 Pa umožňují vysavači vysát i ten nejmenší prach a drobky. Průtok vzduchu 15,6 litru/s zajišťuje rychlý úklid, takže všechny povrchy od tvrdých podlah až po koberce jsou dokonale čisté. Jeho kabelová konstrukce zaručuje nepřetržitý výkon bez přerušení, aniž byste se museli starat o výdrž baterie.
Kompaktní a praktický design 2 v 1
Nádoba na prach o objemu 0,5 litru se snadno vyprazdňuje a čistí, což usnadňuje a usnadňuje údržbu. Díky funkci 2 v 1 lze vysavač použít i jako ruční přístroj, takže čištění nábytku, polic a interiérů automobilů je rychlé. Ergonomická rukojeť a nízká hmotnost zajišťují pohodlnou manipulaci pro všechny uživatele.
Hlavní vlastnosti
- Výkon: 400 W
- Sací výkon: max. 14 000 Pa
- Průtok vzduchu: max. 15,6 l/s
- Objem nádoby na prach: 0,5 litru
- Filtrační systém: cyklon
- Design: 2 v 1, s kabelem