Nacon Asymmetric Wireless, Playstation 4, PC, Touchpad, Bluetooth, USB, Černá, Bezdrátový ovladač
Parametry
| Typ produktu | Ovladač |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| LED podsvícení | Ne |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Programovatelná tlačítka | Ne |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Vibrace | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Asymetrické analogové páčky, kompatibilní se sluchátky, duální motory Rumble |
| Speciální vlastnosti | Touchpad |
| Licence | Oficiální licencovaný produkt Sony |
| Konektory | Micro-USB, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Ano |
| Analogová páčka (palec) | Ano |
| Spouštěč | Ano |
| Tlačítka Bumper | Ano |
| Zámek střelby | Ne |
| Funkční tlačítka | 12 ks |
| Programovatelná | Ne |
| Baterie | 200 mAh (lithium-iontová) |
| Výdrž baterie | 7 hodin |
| Dosah bezdrátového signálu | 7 m |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | 1 x asymetrický bezdrátový ovladač Nacon, 1 x bezdrátový adaptér USB, 1 x kabel USB |
| Délka kabelu | 80 cm |
| Výška | 4,8 cm |
| Šířka | 15,4 cm |
| Délka / hloubka | 9,7 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,2 kg |
Popis
Jediný asymetrický ovladač s 3,5mm konektorem pro sluchátka pro PS4! Navržen od základu, aby splňoval očekávání a potřeby hráčů.
Asymetrický bezdrátový ovladač NACON se vyznačuje asymetrickým uspořádáním pák a osvědčenou ergonomií, která hráčům poskytuje alternativní zážitek z konzole PS4™.
Je vybaven dobíjecí baterií a USB adaptérem s připojením Bluetooth®, které zaručuje nerušený přenos z konzole až do vzdálenosti 7 metrů, a to i v lokálním režimu pro více hráčů. Přijímač Bluetooth® USB bezdrátových ovladačů Asymmetric umožňuje také streamování zvuku a chatování přes konektor pro sluchátka.
Kromě všech základních funkcí, které byste od ovladače PS4™ očekávali, včetně plně funkčního touchpadu a všech herních tlačítek*, je bezdrátový ovladač NACON Asymmetric také vybaven tlačítkem indikátoru stavu baterie. Tlačítko na zadní straně ovladače umožňuje snadno zkontrolovat stav baterie, aniž byste museli přerušovat hraní.
Vlastnosti
- Dvojité vibrační motory
- Doba přehrávání: Až 7 hodin
- Provozní dosah: Až 7 metrů
- Indikátor úrovně nabití baterie
- Touchpad
- 3,5mm konektor pro sluchátka
- Přijímač Bluetooth® umožňuje bezdrátové hraní her a podporu hlasových hovorů a chatu na ovladači.
- Nabíjecí kabel
POZNÁMKA: Ovladač nemá vestavěný světelný panel, pohybový senzor ani reproduktor.
Proč kupovat oficiálně licencované produkty?
KVALITA
Licencované produkty jsou vyráběny podle specifikací každého poskytovatele licence, aby byla zajištěna kvalita splňující požadavky.
DESIGN
Jako autorizovaný partner máme přístup k oficiálním grafickým návrhům, což fanouškům poskytuje exkluzivní designy a autentické licencované produkty.
SPOLEHLIVOST
Aby byla zaručena kompatibilita, všechny licencované produkty podléhají přísným testům ze strany výrobců a poskytovatelů licencí.