Nacon Wired Compact, Playstation 4, PC, Touchpad, USB, Černá, Drátový ovladač
Parametry
| Typ produktu | Ovladač |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| LED podsvícení | Ne |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Programovatelná tlačítka | Ne |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Vibrace | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Symetrické analogové páčky, kompatibilní se sluchátky, duální motory Rumble, LED indikátor přehrávání |
| Speciální vlastnosti | Touchpad |
| Licence | Oficiální licencovaný produkt Sony |
| Konektory | USB, Jack 3,5 mm |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| D-Pad | Ano |
| Analogová páčka | Ano |
| Spouštěč | Ano |
| Tlačítka Bumper | Ano |
| Zámek uvolnění | Ne |
| Funkční tlačítka | 12 ks |
| Programovatelné | Ne |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | 1 x kompaktní kabelový ovladač Nacon |
| Délka kabelu | 80 cm |
| Rozměry | 153 × 50 × 96 mm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 300 g |
Popis
Drátový kompaktní ovladač Nacon Wired Controller Black je herní ovladač za skvělou cenu, který Nacon optimalizoval speciálně pro platformu PlayStation 4 a Windows PC. Nabízí spolehlivé a jednoduché použití typu plug-and-play a zároveň poskytuje základní funkce (responzivní ovládání, vibrace, konektor pro sluchátka) pro herní zážitek – ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivý, přenosný a cenově dostupný ovladač.
Klíčové vlastnosti
-
Oficiálně licencované příslušenství pro PS4 – nativní kompatibilita na PS4 a PC s podporou X-Input.
-
Plnohodnotný ovládací panel – zahrnuje touchpad, tlačítka SDÍLET/MOŽNOSTI, tlačítko PS a akční tlačítka se symboly loga PlayStation.
-
Drátové připojení (délka 3 m) – stabilní přenos signálu bez vstupního zpoždění, ideální pro použití u pohovky nebo televizní konzole.
-
Zdířka pro sluchátka – 3,5mm jack port pro připojení headsetu pro plně pohlcující herní zážitek
-
Vibrační zpětná vazba – duální vibrační motory pro realističtější herní zážitek
-
Ergonomický design – povrch měkký na dotek, snadno uchopitelný design, pohodlné i při dlouhých herních sezeních
-
Kompatibilita s PC – Lze použít i na Windows s podporou X-Input: je tedy skvělou volbou nejen pro PS4, ale i pro hraní na PC.
Proč kupovat oficiálně licencované produkty?
KVALITA
Licencované produkty jsou vyráběny podle specifikací každého poskytovatele licence, aby byla zajištěna kvalita splňující požadavky.
DESIGN
Jako autorizovaný partner máme přístup k oficiálním grafickým návrhům, což fanouškům poskytuje exkluzivní designy a autentické licencované produkty.
SPOLEHLIVOST
Aby byla zaručena kompatibilita, všechny licencované produkty podléhají přísným testům ze strany výrobců a poskytovatelů licencí.