Nacon Wired Compact, Playstation 4, PC, Touchpad, USB, Červený, Drátový ovladač
Parametry
| Typ produktu | Ovladač |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| LED podsvícení | Ne |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Programovatelná tlačítka | Ne |
| Kompatibilní s Playstation 4 | Ano |
| Vibrace | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Červený |
| Funkce | Symetrické analogové páčky, kompatibilní se sluchátky, duální motory Rumble, LED indikátor přehrávání |
| Speciální vlastnosti | Touchpad |
| Licence | Oficiální licencovaný produkt Sony |
| Konektory | USB, Jack 3,5 mm |
| Odnímatelný kabel | Ne |
| D-Pad | Ano |
| Analogová páčka (palcem) | Ano |
| Spouštěč | Ano |
| Tlačítka Bumper | Ano |
| Zámek uvolnění | Ne |
| Funkční tlačítka | 12 ks |
| Programovatelné | Ne |
| Materiál | Plast |
| Obsah balení | 1 x kompaktní kabelový ovladač Nacon |
| Délka kabelu | 3 m |
| Rozměry | 153 × 50 × 96 mm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 300 g |
Popis
Drátový kompaktní ovladač Nacon Wired Controller Black je herní ovladač za skvělou cenu, který Nacon optimalizoval speciálně pro platformu PlayStation 4 a Windows PC. Nabízí spolehlivé a jednoduché použití typu plug-and-play a zároveň poskytuje základní funkce (responzivní ovládání, vibrace, konektor pro sluchátka) pro herní zážitek – ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivý, přenosný a cenově dostupný ovladač.
Klíčové vlastnosti
-
Oficiálně licencované příslušenství pro PS4 – nativní kompatibilita na PS4 a PC s podporou X-Input.
-
Plnohodnotný ovládací panel – zahrnuje touchpad, tlačítka SDÍLET/MOŽNOSTI, tlačítko PS a akční tlačítka se symboly loga PlayStation.
-
Drátové připojení (délka 3 m) – stabilní přenos signálu bez vstupního zpoždění, ideální pro použití u pohovky nebo televizní konzole.
-
Zdířka pro sluchátka – 3,5mm jack port pro připojení headsetu pro plně pohlcující herní zážitek
-
Vibrační zpětná vazba – duální vibrační motory pro realističtější herní zážitek
-
Ergonomický design – povrch měkký na dotek, snadno uchopitelný design, pohodlné i při dlouhých herních sezeních
-
Kompatibilita s PC – Lze použít i na Windows s podporou X-Input: je tedy skvělou volbou nejen pro PS4, ale i pro hraní na PC.
Proč kupovat oficiálně licencované produkty?
KVALITA
Licencované produkty jsou vyráběny podle specifikací každého poskytovatele licence, aby byla zajištěna shoda kvality s požadavky.
DESIGN
Jako autorizovaný partner máme přístup k oficiálním uměleckým dílům, což fanouškům poskytuje exkluzivní designy a autentické licencované produkty.
SPOLEHLIVOST
Aby byla zaručena kompatibilita, všechny licencované produkty podléhají přísným testům ze strany výrobců a poskytovatelů licencí.