Paladone Budík Ikona, Modrý, Licencovaný, 16 cm, LED osvětlení, USB, Digitální budík
Parametry
| Typ produktu | Digitální budík |
| Napájení | Živel |
| Funkce | Noční světlo, Funkce odložení buzení, Hudební funkce |
| Licence | Oficiální licencovaný produkt Bluey |
| Obsah balení | 1 x Budík |
| Výška | 16 cm |
| Šířka | 13 cm |
| Délka / Hloubka | 11 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 240 g |
Popis
Začněte svůj den s energií a úsměvem s budíkem Bluey! Tento digitální budík je zdoben nočním světlem a rozkošnou figurkou Bluey, díky čemuž je každé ráno příjemnější – jak pro děti, tak pro jejich rodiče.
Budík hraje melodii z kresleného filmu „Bluey“ a dotykem na figurku aktivujete funkci odložení buzení nebo zapnete jemné noční světlo – ideální pro usínání. Bluey bude hlídat spánek vašich nejmenších a zároveň bude krásnou dekorací do dětského pokoje.
Zakoupením oficiálně licencovaného produktu si můžete být jisti, že kupujete vysoce kvalitní produkt, který je vyroben v souladu s originálním stylem a hodnotami značky. Produkt schválený držitelem licence zaručuje bezpečnost, odolnost a zábavné používání.
Toto je perfektní dárek pro každého fanouška Bluey – sada obsahuje také výřez k zavěšení na dveře. Rána ještě nikdy nebyla tak zábavná!
Více informací o tomto produktu:
- Digitální budík a noční světlo s figurkou Bluey,
- Výška: 15,6 cm,
- Budík s pohádkovou melodií,
- Funkce odložení buzení a nočního světla,
- Napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí balení),
- Oficiálně licencovaný produkt Bluey,
- Sada obsahuje budík a věšák na dveře.