Paladone, Minecraft: Creeper™, Large, 80 x 30 cm, látka, protiskluzová, hráčská, podložka pod klávesnici a myš
Parametry
| barva_produktu | Značka Minecraftu |
| Vlastnosti | Hladký povrch, Uzavřený okraj |
| Speciální vlastnosti | Šité okraje |
| Ochranné prvky | Protiskluzové |
| Použitelnost | Klávesnice + Myš |
| Svrškový materiál | Látka |
| Materiál spodní části | Guma |
| Výška | 2 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Délka / Hloubka | 300 mm |
| Hmotnost produktu (bez obalu) | 375 g |
Popis
Tato podložka na stůl z Minecraftu je ideální pro každého hráče a nahrazuje podložku pod myš, minimalizuje nepořádek a maximalizuje prostor pro vystavování toho, co máte opravdu rádi. Používejte k prevenci poškrábání povrchů.
Podložka pod stůl o rozměrech 79 cm (31 palců) x 30 cm (11,75 palců) nabízí prostor pro myš, klávesnici, telefon nebo dokonce notebook! Ideální pro omezení škrábanců nebo skvrn od kávy na vašem stole.
Pro ty, kteří hledají cool věci a mají vášeň pro všechno bláznivé, bláznivé a jedinečné, jsme hrdí na to, že vytváříme nejprodávanější hračky, hrnky, lampy, dekorace a dárky, které lidem vykouzlí úsměv na tváři.
Objevte nové položky do své kolekce pro muže, ženy, fanoušky, děti, chlapce i dívky, kteří milují zábavu s popkulturou.