Paladone, Star Wars Mandalorian - Grogu, 15 cm, Baterie, Stolní lampa
Parametry
| Napájení | Živel |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Vícebarevné |
| Funkce | Obecné osvětlení, Noční osvětlení, Dekorace |
| Speciální funkce | Oficiální licencovaný produkt Star Wars |
| Napájení | Baterie (2 x AAA) |
| Obsah balení | 1 x stolní lampa |
| Výška | 15 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Délka / Hloubka | 10 cm |
Popis
Baby Yoda je průlomová postava z původního televizního seriálu Star Wars od Disney+.
Je to sběratelský kousek, který ukazuje, že tuto rozkošnou postavičku milujete, a když se setmí, stačí přepnout vypínač.
Ideální do ložnice nebo dětského pokoje. Tato detailně propracovaná LED lampa je 15 cm vysoká a napájí ji 2 baterie AAA (nejsou součástí balení), takže ji můžete umístit kamkoli v domácnosti nebo si ji vzít s sebou, kamkoli budete chtít.
Díky barevné krabičce je to perfektní dárek pro každého fanouška světa Star Wars.