PDP Afterglow Wave, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, RGB LED osvětlení, bílá, drátový ovladač
Parametry
| Typ produktu | Ovladač |
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| LED podsvícení | Ano |
| kompatibilní s PC | Ano |
| Programovatelná tlačítka | Ano |
| Vibrace | Ano |
| Kompatibilní s Xbox One | Ano |
| Kompatibilní s Xbox Series X|S | Ano |
| Napájení | Připojení kabelem |
| barva_produktu | Bílý |
| Funkce | Plně přizpůsobitelné (tlačítko, osvětlení, mrtvé zóny, spouštěče) |
| Speciální vlastnosti | Kroužky proti tření, dvojitý vibrační motor, vestavěný ovladač zvuku, RGB LED osvětlení |
| Konektory | USB typu C, Jack 3,5 mm |
| D-Pad | Ano (1 ks) |
| Analogová páčka (palcová páčka) | Ano (2 ks) |
| Spouštěč (Trigger) | Ano (2 ks) |
| Tlačítka s nárazníkem | Ano (2 ks) |
| Funkční tlačítka | 11 ks |
| Konfigurační software | PDP Control HUB |
| Materiál | Plast, laserem leptaná textura (rukojeť, analogová páčka, spouštěče) |
| Obsah balení | 1 x Ovladač, 1 x USB kabel |
| Výška | 6 cm |
| Šířka | 15,5 cm |
| Délka / Hloubka | 11 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 0,25 kg |
Popis
Rozjeďte vlny s RBG světly a nastavením kabelového ovladače Afterglow Wave v milionech barev a kombinací. Přepínejte mezi různými světelnými efekty a barvami pomocí tlačítka „funkce“ nebo si stáhněte bezplatnou aplikaci PDP Control Hub a přizpůsobte si osm RGB světelných zón ovladače a další.
V aplikaci si můžete ovladač přizpůsobit pomocí nesčetných možností, jako jsou mapovatelná tlačítka, změna konfigurace spouštěčů a úprava mrtvých zón. Díky dvěma programovatelným zadním tlačítkům můžete rychle a efektivně provádět akce.
Používejte vestavěné ovládání hlasitosti a rychlé ztlumení mikrofonu na D-padu. Zlepšete přesnost a celodenní pohodlí díky texturovanému úchopu a spouštěčům ovladače.
Klíčové vlastnosti
- Přizpůsobte si světelné efekty, osm RGB zón, přemapujte tlačítka nebo upravte neaktivní zóny
- Integrované ovládání zvuku pro rychlé nastavení během hry a programovatelná zadní tlačítka pro rychlejší odezvu
- Laserově gravírovaná textura na rukojetích a spouštěčích pro pohodlí a přesnost
- Konfigurovatelné pomocí bezplatné aplikace PDP Control Hub
- 3,5mm audio jack
- 2,5m odnímatelný kabel USB-C
- Oficiálně licencovaný produkt Xbox
Oficiálně licencovaný produkt Xbox: Aby se herní ovladač PDP stal oficiálně licencovaným produktem, musel projít přísnými testy kvality a bezpečnosti od společnosti Microsoft.
Přizpůsobeno pro vaši hru: Přizpůsobte si ovladač pomocí bezplatné aplikace PDP Control Hub a snadno namapujte tlačítka, překonfigurujte pravidla aktivace, upravte mrtvé zóny, spusťte diagnostiku, zůstaňte v obraze s nejnovějším firmwarem a mnoho dalšího!
Hlasové ovládání během hry: Nikdy nezmeškejte okamžik ve hře, kdy byste mohli pozastavit a upravit nastavení zvuku. Díky integrovaným ovládacím prvkům můžete rychle upravit vyvážení a hlasitost hry/chatu nebo se okamžitě ztlumit.
Přesnost a ergonomie: Laserově gravírovaná textura na rukojetích a spouštěčích pro pohodlí a přesnost
Připojení: Součástí je odnímatelný 2,5m kabel USB-C pro dostatek prostoru pro hraní
Varování! Tento produkt neobsahuje Xbox Game Pass!