Tracer PRIME-V8, 80 000 mAh, QC 22,5 W, PD 20 W, USB typu C, černá, přenosná baterie
Parametry
| Technologie připojení | Drátové |
| Rozhraní pro připojení | USB |
| Kapacita baterie | 80000 mAh |
| Napájení | Připojení kabelem |
| Materiál | Plast |
| barva_produktu | Černý |
| Funkce | Rychlé nabíjení (QC, PD) |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Konektory | 3 x USB-A, 2 x USB-C |
| Vstupní konektor | 2 x USB-C |
| Výstupní konektor | 3 x USB-A, 1 x USB-C |
| Vestavěný displej | Ano |
| Ochranné funkce | Ochrana proti přehřátí |
| Rozměry | 13 x 18 x 9 cm |
| Hmotnost výrobku (bez obalu) | 1575 g |
Popis
Velká kapacita, maximální svoboda
S působivou kapacitou 80 000 mAh je přenosná baterie Tracer PRIME-V8 ideální volbou pro ty, kteří nechtějí zůstat bez energie během dlouhých cest, pracovních dnů nebo outdoorových aktivit. Ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo jiné USB zařízení, tato powerbanka poskytuje spolehlivou zálohu, takže se již nemusíte bát, že vám dojde energie.
Rychlé a efektivní nabíjení pro více zařízení
Díky moderním technologiím rychlého nabíjení – Power Delivery (PD) 20 W a Quick Charge (QC) 22,5 W – Tracer PRIME-V8 výrazně zkracuje dobu nabíjení. Celkem 5 USB portů (3× USB-A a 2× USB-C) umožňuje nabíjet více zařízení současně, což z ní činí perfektní volbu pro rodiny, cestovatele nebo i do pracovního prostředí.
Praktický design a další funkce
Vestavěný indikátor stavu baterie vám umožňuje mít vždy přehled o stavu baterie. LED svítilna je užitečným doplňkem ve tmě nebo v nouzových situacích, zatímco robustní černý design poskytuje moderní a odolný vzhled.
Hlavní vlastnosti
- Velká kapacita 80 000 mAh
- Rychlé nabíjení: PD 20 W / QC 22,5 W
- 5 portů: 3× USB-A, 2× USB-C
- Výstup: 3× USB-A, 1× USB-C
- Vstup: 2× USB-C
- Indikátor stavu baterie
- Vestavěná LED svítilna